| laurasorina98 a întrebat:

TPU! Puteti sa imi spuneti si mie cateva filme de groaza cu adevarat horror? Nu ma sperii usor si imi plac foarte mult! M-am uitat la: Mirrors, One missed call, The descent, Saw, Orphan, Masacrul din Texas, Casa de ceara, The grudge, deci va rog nu le puneti pe astea.
Nota: Sa fie dupa anul 2000.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Uite cateva idei: The cell, Scream 3, Dracula 2000, Banpaia Psyco,Lost souls, Pitch Black, Promenons-nous dans les bois, Final Destination, Book of Shadows: Blair Witch 2.Stiu mai multe dar deja ma doare mana.Restul poate le gasesti tu din intamplare pe net.Merit funda? O zi buna!

| ANdrei19899 a răspuns:

Drag me to Hell

| Memo199 a răspuns:

Ține-te bine, astea sunt ce mai de groază! happy
And Soon The Darkness (2010)
The Last Exorcism (2010)
War of The Dead (2011)
Let Me In (2010)
The Unborn (Misterul Gemenilor-2009)
Tape 407 (2012)
Sleep Tight (2011)
Camel Spiders (2012)
Silent House (2011)
Queen of The Damned (2002)