| Olycykaingerash a întrebat:

Buna TPU

Saptamina viitoare eu si cu prietena mea cea mai buna facem petrecere in pijamale ...Si ea mi-a spus sa aleg un film de groaza care sa ne sperie rau de tot.

Va rug spuneti-mi ce filme stiti. Care leati privit voi si vau speriat tare tare.
Dau Funda si Vot

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Canibbal Holocaust...
Prima oara te gandesti ca e o prostie... apoi te pune pe ganduri faptul ca nici pana in ziua de astazi nu se stie exact daca filmul a fost regizat sau chestiile alea chiar s-au intamplat

| Neuron a răspuns:

The Unborn, The Exorcist, The Number 23, Devil, Nightmare On Elm Street, Fright Night, Paranormal Activity, si mai era unul dar nu stiu exact cum se numea. Vaporul Fantoma cred...

| JustSmile92 a răspuns:

Incearca "Mirrors", poate va sperie destul.

| Tania a răspuns:

Constant,camera 1408...

| trompyx77 a răspuns:

Emily rose worng turn 1, 2, 3