| Dilek06 a întrebat:

Bună,TPU! :*
Ştie cineva în ce filme/seriale a mai jucat Cagatay Ulusoy (Emir din Feria)?!

FUNDĂ!

8 răspunsuri:
| SierraTomphson a răspuns:

A jucat in - Mean Streets, Anatolian Eagles, Falling Home Lighting, Recep Vedic 3, Tide (number)

| Ionela1234444445232 a răspuns:

Acum la moment, este difuzat in Turcia o "telenovela " in care el este rolul principal, tot e despre dragoste. Serialul se numeste " Medcezir "

| Dilek06 explică (pentru SierraTomphson):

Sunt filme sau seriale? laughing

| SierraTomphson a răspuns (pentru Dilek06):

Conteaza asa de mult? O.o
A sa iti dai tu seama. happy

| Dilek06 explică (pentru SierraTomphson):

Păi da că vreau să fie şi traduse şi să fie şii frumoase şi să ştiu ce sunt laughing :*

| SierraTomphson a răspuns (pentru Dilek06):

Eeee, chiar vrei sa le stiu eu pe toate? :3