| Roseline a întrebat:

Sunt noua pe aici, vreau sa va intreb imi puteti spune cum sa imi fac un blog gen : fourleafclover-taiga.tumblr.com/? Vreau sa am un blog in genul asta,sa pot pune poze cu anime,sa decorez backroundul,si nu am nici o idee nici cum sa-l fac, si nici cum sa il decorez dupa ce il fac. Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Bafta321 a răspuns:

Intra pe http://www.cabanova.com/
Creazati un cont si apio creazati cate siteuri sau bloguri vrei tu
Funda?

4 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Intri pe tumblr.com si dai sa faci tu unul.

| Roseline explică (pentru Bafta321):

Da. Multumesc. happy

| Bafta321 a răspuns:

Cu placerewinking

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!