| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU va rog mult cine stie numele la filmu de groaza, care in mare parte este vb despre niste oameni ce cauta o comoara intr-o casa si este fantoma unui doctor ce ii omoara pe toti ...era vb de un doctor ce prindea lumea si ii tortura, iar la sfarsit fantomele se razbuna pe doctor si il omoara...

5 răspunsuri:
| Skc a răspuns:

Draculalaughing

| Saddelyx a răspuns:

Ah! Mor de ciuda...Stiu perfect despre ce film vorbesti.Si eu l-am vazut, imi amintesc perfect filmul, dar nu am nici cea mai mica idee cum se numeste, sau macar numele unui actor! Am cautat, dar nu am reusit sa-l gasesc.Imi pare rau. Daca primesti vreun raspuns imi zici si mie te rog? Acum sunt tare curioasa.

| sTyLe54 a răspuns (pentru Saddelyx):

Ok sper sa primesc de la cineva numele si ti-l zic cu mare placeretonguebig grinbig grinbig grin.

| sTyLe54 a răspuns (pentru Saddelyx):

Cand primesc numele ti-l zic cu mare placere.tonguehappyhappybig grin

| sTyLe54 a răspuns:

Neee n-am gasit nimicsadsad