| Quenii a întrebat:

voiam sa va intreb daca in Violetta 3 va mai încerca cineva sa ii despartă pe Violetta si leon si de ce?

8 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Aa pai in sezonul 3 ( care se filmeaza acum) nu se stie sigur. dar sunt vreo 3 variante:
1. apare din nou tomas si o fata sofia - care le strica relatia lui leon si violetta - leon va fi cu sofia si vio cu tomas
2. alexander- un nou pusti de care se indragosteste violetta
3. selena gomez va interpreta un rol si va fi rea alaturi de ludmila si se indragosteste de leon...
Funda? happy

| Alin4yk a răspuns (pentru AIPS):

Sandrapusy-
Poti sa-mi spui te rog pe ce site pot sa vizionez violetta 3?
Sau pe ce site pot sa citesc ce se va intimpla in violetta 3? FUNDA!

| LiviuStefan a răspuns:

Cel mai bine este sa vezi tu. Daca iti zice cineva se strica tot farmecul la serial. Si parerea mea e ca v-a aparea si sezonul 3. Se uita sora mea la Violeta in continuu, si o colega de-a mea si restul fetelor de pe strada, din clasa de la sora mea, de la grupa 0 la clasa a8-a. Daca nu apare si sezonul 3 pe Disney ajung toate sa innebuneasca. laughing Parerea mea.

| Ciocolina a răspuns:

In sez 3 va veni sigur si Tomas si se zvoneste deja ca vor fi pentru o perioada impreuna. Eu spar sa fie doar o perioada pentru sunt o mare iubitoare a cuplului Leonetta. Sunt foarte frumosi impreuna.

| Alin4yk a răspuns (pentru Ciocolina):

Poti sa-mi spui te rog pe ce site pot sa vizionez violetta 3?
Sau pe ce site pot sa citesc ce se va intimpla in violetta 3? FUNDA!

| Quenii explică:

Sunt de acord cu tine ii iubesc de cand l- am vazut si pe Diego ma gândeam că ceva nu este bine. Dar ei se potrivesc asta este sigur :*.

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Eu m-am uitat la Violetta 3 si ee sfarsite aproape.Raspunsul este da. O incercatcinevasaii desparta pe Leon si Violetta. Aproape. Este vorba de Gery si Alex-Clement. Daca mai vrei alte raspunsuri de la mine sa stii ca ti le pot da. M-am uitat la tot serialul Violetta bucata cu bucata si stiu fiecare moment, relatie, prieteni si ce s-o intamplat. Ada si sa nu uit de ce. Pai Alex-Clement si Gery vrea sa-i desparta pe Violetta si Leon pentru ca Alex-Clement vrea sa castige inima Violettei si Gery inima lui Leon dar pana la urma Gery e doar prietena cu Leon si Clement-Alexz e doar prieten cu Violetta.Dar pana la urma Violetta si Leon afla tot adevarul si le mai da o sansa.Si ei vor deveni buni. Dar stai sa-ti mai spun draga ceva.Cand Leon siVioletta sunt prieteni pe tablete Gery se e Violetta si Alexz- Clement e Leon. Deci ca sa fie mai clar. Pe tablete Gery vorbeste cu Leon si Alez- Clement vorbeste cu Violeta. Ei doi vrea sa incerce sa nu mai fie Leon si Vio prieteni-amici dar nu o sa reuseasca.

| corinutza005 a răspuns:

Eu stiu pentru ca m-am uitat:
-Violetta se va difuza in Romania in octombrie luni
-Violetta va avea parul blond
-Leon se va desparti de vilu pentru Roxi (Deghizata in violetta)
-Noi personaje:Gery, Clement, Priscila
-Francesca si diego vor fi impreuna.