| BiAnq13 a întrebat:

vreau si eu niste filme e groaza care sa ma sperie foarte tare! geva gen paranormal activity 1-4, shutter, etc. sa ma sperie(sa imi fie frica sa mai dorm sigura in cameralaughing si as mai vrea si niste filme de comedie...gen 21 jump street..sa fac pe mine de ras. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| IoanaKarina23 a răspuns:

Friday the 13 th, the grudge 1, 2, 3, the ring, the messenger 1, 2, dead silence, one missed call, quarantinewinking

| xDiana a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3.
The exorcism of Emily Rose.
Mirrors 1, 2.
The rite.
The ring.
The ring two.
The fourth cand.
Supernatural.
Secret circle.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Final Destination, Saw, The Omen, Hidden, Silent Hill, The Legend of Bloody Mary, The Children, Lesbian Vampire Killers, Povestea Celor Doua Surori, 13 Fantome, The Blackout, Orfana, Tamara, The Last House On The Left, The Shrine, Hostel, Night Of The Demons, Halloween, The exorcist. Sunt mult mai multe filme, ti-am dat cateva filme care chiar merita sa le vezi :*.Pe care le-am vazut mai bine de 4 ori pe fiecare in parte siti-am mai spus si filme care au mai multe parti :* Deci bafta la cautarea unui film.

| TheStory a răspuns:

Silent Hill
The Ring
The Ring 2
Mirrors
The Exorcism
13 Fantome

| asbif a răspuns:

Horror: Saw, House at the End of the Street, The Unborn, The Possession, Drag Me to Hell, The Apparition, The Woman in Black, Orphan, Van Helsing, Mirrors, My Bloody Valentine, The Cabin in the Woods.
Comedie : Ted, Friday, Next Friday, Friday after next, How High astea sunt cele mai asemanatoare cu 21 Jump Street.

| BiAnq13 explică (pentru ஐஐ):

Iti multumesc foarte mult, chiar m-ai ajutathappy

| DeeaD1 a răspuns:

Pai de groaza poti incerca Saw 1, 2, 3, 4... (tortura) e groaznic, de comedie singur acasa 1, 2, 3, 4, Norbit, Seed of Chucky, Placinta Americana, Minte-ma frumos, Ho Ho Ho 2.Mai sunt multe altele alege. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| gabi45 a răspuns:

Human centiped 2. Dar avand in vedere ca pan si cacatu ala de Paranormal activity te-o speriat nu-ti recomand sa te uiti. laughing))

| BiAnq13 explică (pentru asbif):

Iti multumesc!

| BiAnq13 explică (pentru ஐஐ):

Cu placere!

| BiAnq13 explică (pentru gabi45):

laughing cred ca rezist

| gabi45 a răspuns (pentru BiAnq13):

Sa nu dai vina pe mine daca o sa-ti vina sa vomiti la un momendat big grin