| xToxiiq a întrebat:

Buna tuturor TPU, happy exista vreun anime care a fost atat de dramatic incat ati plans la el? Inafara de: angel beats,clannad,clannad after story, nana, ginban kaleidoscope. Cele mai dramatice primesc fundita ^.^

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

F.ucking Elfen Lied. Nu neparat datorită scenelor dramatice, adică atunci când au ucis căţelul ăla prea puţin mi-a păsat, am plâns pentru că eu de obicei mă ataşez de personaje mai mult şi mai repede decât de oameni şi ajung să trec prin ce trec şi ele.

17 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Naruto, Naruto Shippuuden

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,Bambi!

| e7d7n7 a răspuns:

Să plâng? La un desene animat?
Vezi-ţi mă de treabă. Cum să fii aşa oligofren.

| PsihoLoly a răspuns:

Eu am plans la Amnesia Later. De fapt, sa fiu sincera, cand imi place un anime, chit ca e dramatic sau nu, plang la finalul sau deoarece mi-a placut mult si nu vreau sa se termine.

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Death note sau hellsing

| Park1Suin a răspuns:

Romeo si Julieta.Din cauza lui n-am putut
dormi o noapte.

| e7d7n7 a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Da, Anime-ul e o telenovelă animată

| MaliciousDeath a răspuns (pentru e7d7n7):

Asta e ca si cum ai spune ca toate serialele-s niste telenovele penibile.Depinde de gen.

| Prose15 a răspuns:

La animate?
e stupid

| MariusDk23 a răspuns (pentru Madalin_Ionut_1996):

Death note?!
Hellsing?!
Serios? Presupun ca ai plans de frica la ele pentru ca nu este nimic emotionant in ele care sa te faca sa plangi mai ales in hellsing, bineinteles daca esti slab de inima si ti-e frica, cum presupun ca ai facut tu...

| MariusDk23 a răspuns (pentru Prose15):

Tu esti stupid si toti amatori de anime sunt de acord cu minewinking

| xToxiiq explică (pentru DanuTzCarbon):

Hehe am plans si eu la o singura faza. ^^ multumesc de raspuns

| Prose15 a răspuns (pentru MariusDk23):

E ca si cum ai plange cand doua pixuri se misca ma simt prea matur sa ma uit la astea si e parerea mea voua va place nu am nimic impotriva

| xToxiiq explică (pentru UnleashedPsycho):

happy am terminat recent Elfen Lied, a fost superb love struck

| xToxiiq explică (pentru PsihoLoly):

Am urmarit si eu Amnesia Later love struck a fost super.

| ayosmdk a răspuns:

Am plans la ayashi no ceres... Chiar daca la sfarsit s-a terminat cu bine ( cat de cat ) tot am plans deoarece stiam ca fericirea nu va dura mult