| hellokityy a întrebat:

BUna! Vreau si eu sa stiu cu cine ramane Teresa din telenovela de pe acasa. Ramane cuy Mariano? Ca eu cu el vreau sa ramana, sau singura.laughing

7 răspunsuri:
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Cred ca cu mariano

| BloodPrison a răspuns:

Ramane cu Fernando din pacatelaughinglas c-o sa vezi tu in episoadele ce vor urma

| bunnycute a răspuns:

Buna.Si eu as vrea acelasi lucru, dar va ramane cu celalalt(am uitat cum il cheamalaughing)

| dydy1 a răspuns:

Cu arturo cred

| Rowanna09 a răspuns:

Cu arturo ramane am vazut pe netbatting eyelashes

| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Teresa va ramane cu Arturo, deoarece dupa calatoria in Europa ea se indragosteste de-adevaratelea de el. Dar el va afla ca ea s-a culcat cu Mariano cu o zi inainte de nunta lor. Si atunci nu vrea sa mai auda de ea, dar el va ramane sarac, nu atat de sarac ca familia ei, dar nu va mai avea banii aceia multi. O va pune pe Teresa la incercare sa vada daca il iubeste cu adevarat sau nu. Si o va duce sa locuiasca in cartier. Vor fi vecinii familiei ei. Ea nu va suporta asta, doar ca sa-i demonstreze ca il iubeste ramane acolo, cu el. Dar dupa o alta cearta care are legatura cu Mariano, Arturo innebuneste, iar teresa merge la Fernando. Atunci ei se saruta, iar Teresa va incepe sa aiba o relatie cu Fernando. Desigur, ea vrea asta doar ca sa-l stoarca de bani pentru ca pe cel pe care il iubeste este Arturo. Dupa ce ii va vinde o parte di n firme si va deveni milionara, ea ii da papucii. Si vrea sa se intoarca la Arturo, dar acesta nu mai vrea. Pana la urma ramane singura in vila aceea. Nu o mai iubeste nimeni, nici mama ei, tatal ei o sa moara, nici nasa ei, NIMENI. Va veni Arturo si o iarta, si se saruta si... SFARSIT!

Sper ca te'am ajutatkiss

| SERIALS a răspuns (pentru PinkyFlor):

Cel mai bun raspuns