| Alina_7338 a întrebat:

Buna ziua vreau si eu arhiva la toate lenovelele straine acasa tv vechi, noi cele vor urma sa fie, arhiva la telenovelele straine romantica, pro tv si antena 1 dar numai cele in limba spaniola. va rog mult dau funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am pe dvd-uri toate episoadele telenovelei Clona (O clone) cu subtitrare, daca te intereseaza, lasa-mi un mesaj privat.

| Alina_7338 explică:

Da desigur am cerut arhiva la toate telenovelele de pe acasa tv, romantica, pro tv si antena 1 adica numele lor. de la a la z...

| vulpitzza1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! ai zis ca ai pe dvd uri telenovela clona? mi-o doresc din toata inima... si nu stiu de unde sa fac rost... sad ma poti ajuta? te rog mult! astept un raspuns de la tine, esti o speranta pentru mine. tongue sa ai o zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vulpitzza1):

Buna, ti-am lasat un mesaj privat, citeste-l

| VHS a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna, mai este valabil? le caut de cativa ani?