| LaFleurBelle a întrebat:

Bunaaaaaa! Ce parere aveti despre filmul " piranha 3 DD "?

9 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Filmul e superb..nu e nici foarte de groaza, in schimb ai mult suspans...Eu ti-l recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa, pentru adormit copii!

| LaFleurBelle explică (pentru Iama):

Imi poti recomanda un film bun de groaza? >big grin

| natearchibald a răspuns:

Filmul e superb?! Esti dusa.

Nu are nimic special, depinde ce cauti. Este realizat foarte prostesc, pe scurt e un film prost si nu merita. Daca vrei sa te amuzi putin pe baza a cat de tampit e filmul, poti sa il vizionezi.
Ai grija sa vezi si predecesorul sau din 2010, Piranha 3D. Asta e putin mai bunicel.

| Hevnoraak a răspuns:

Un gunoi pentru adolescenți.

| ralucikaa a răspuns:

Este fain filmul si iti spun eu ca nu este chiar de groaza

| aqworlds a răspuns:

Pirania 3D e misto l-am vazut si eu, e gen thriller, stiu si eu cateva:MY BLOODY VALENTINE'S DAY

| Iama a răspuns:

"the woman in black" sau "the grudge" sunt cele mai de groaza filme big grin