| anonim_4396 a întrebat:

Buonasera! Caut un film horror mai vechi din care îmi aduc aminte o secvență în care o femeie ruga un tip să-i țină bebelușul în brațe și de acolo stopcadru pe perete care se umple de sânge,cel mai probabil tipul respectiv fiind ucis doar atât. era un trailer, promo prin anii 2008/2009.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar atât iti amintesti? Vezi putin dacă e vorba de Still/Born (2017). Sau de Rosemary's Baby (serial, 2014).

| ReddY25 a răspuns (pentru floresdemayo):

E unul mai vechi, anii 90-99/00-08, nu este unul sa spun mai nou dar mulțumesc frumos

| aditimus a răspuns:

Cam puține detalii?
Ar putea fi Shoot'Em up 2007 sau Planet Terror 2007

| vodami92 a răspuns:

Nu prea stiu! ar putea fi oricare!