| RAY a întrebat:

Care e cel ma de groaza serial fara maesteri groazei?

8 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Ray, scuze că vin offtopic, nu am văzut „maesteri groazei" și nici prea multe seriale la viața mea, dar vreau să-ți pun o întrebare.
Era un film cu un tip străin (posibil dintr-o țară balcanică, nu bag mâna în foc), care în anumite circumstanțe a fost nevoit să urmărească violul unui făt. De asemenea, a fost supus mai multor perversiuni sexuale, incluzând incestul.
Îmi amintești numele, te rog?

| RAY explică (pentru Diabolique):

Nu ala e un serial de groaza recomand episodul 1 sezonul 1 e mortal si restul sunt bune, vrei sa-l vezi?

| Diabolique a răspuns (pentru RAY):

laughing Stai liniștit, mi-a revenit memoria. Dacă vrei să vezi filmul descris de mine, nu fi reticent cu privire la lista săracului @LucianSalvanLorand.
Am văzut „Masters of Horror", acum că mă gândesc mai bine. Populară serie. Dacă ți-a plăcut, zic că o să te încânte și „Películas para no dormir". Merge cam pe același principiu, câteva filme de groază, fără legătură între ele.
Seară faină.

| faramatania a răspuns:

American Horror Story

| RalucaTyan a răspuns:

Nu stiu seriale dar iti pot da cateva filme hiorror pe care le-am vazut
Frontiers
Martyrs
Evil dead
I spit on your grave
Captifs
Chained

| ElleElenaElle a răspuns:

Filme horror
1. Under the bed;
2.Devil Seed;
3. Dracula 3D;
4.American Mary;
5.The clinic;
6. Warm bodies;
7.The collection;
8.Casa celor 1000 de cadavre;
9.Mama;
10.Orphan;
Cam astea sunt cele mai tari.

| LucianSalvanLorand a răspuns:

Ei dacă chiar vrei sa te sperii iți dau o lista http://www.cinemagia.ro/stiri/7-filme-interzise-19279/ sunt 7 filme interzise în unele tari deoarece sunt prea înfricoșătoare. Eu le-am văzut pe toate, locul 2 e cel mai înfricoșător. dar te avertizez nu vei dormii la noapte dacă te uiți.

| RAY explică (pentru LucianSalvanLorand):

L-am vazut nu m-am speriat