| KatyKat a întrebat:

Care e mai frumoasa, Demi Miley ori Selena, de ce?

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Toate 3 sunt foarte dragute, dar daca ar fi dupa mine ar fi asa:Miley ar fi pe locul 1 pentru ca ea a fost prima la disney si cred ca i se cuvine locul, apoi Demi e f draguta si ea si apoi Selena.Asta e parerea mea.

34 răspunsuri:
| Ale_4001 a răspuns:

Nu cred ca ar vrea cineva dintsi strambi si de cal sau scobitori in loc de picioare...vaii maa! chiar asa putsina lume mai are gusturi calumea in lumea asta?! :O mie cel putin imi vine sai bag un pumn un moaca cand face fazele alea cu buzele... :@ http://glambamm.com/159/miley-cyrus-without-makeup/

| Juravlea_Vasimira_1979 a răspuns:

Clar miley ii cu mult mai frumoasa decat selena sau demi doar ca mie imi place de selena dar mai frumoasa ii miley la demi mie una nu-mi place nimic uite scrie pe facebook destiny hope cyrus sa o vazi pe miley f.f.f.frumoasa si apoi scrie selena marie gomez nu-i la fel de frumoasa! o iubesc pe selena dar mai f. f.f.f.frumoasa ii miley de o mie de ori♥♥♥miley f.f.f.frumoasa♥♥♥selena love my!

| badboy17 a răspuns:

1. Miley si Selena
2. Demz

| irina_2578 a răspuns:

Toate 3 sunt ft dragute dar selena si demi au ceva care le fac mult mai dragute decat miley.dar sa nu uitati ca toate 3 sunt superbe in felul lor.