| anonim_4396 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat, dar actrita? funda cine are aceleasi gusturi ca mine

7 răspunsuri:
| codrinstefan2103 a răspuns:

Actorul meu preferat este Daniel Craig iar actrița este Julia Roberts.

| W3R4 a răspuns:

Toti care fac parte din pariu cu viata

| Metamorphose a răspuns:

OMG. Cum am putea avea aceleasi gusturi ca tine? Adică sunt atatia actori...In fine, să iti spun...Kristen Stewart, Robert Pattinson, Mandy Moore, Julia Roberts, Sandra Bullok, Kate Winslet etc etc

| ioanagirl a răspuns (pentru Metamorphose):

Calm! doar vreau sa vad daca e posibil

| Metamorphose a răspuns (pentru ioanagirl):

laughing ok.

| Metamorphose a răspuns:

Deci până la urmă. am devenit curioasă. (doar o trăsătură a personalității mele) Care este actorul tău preferat, dar actrita? (un fel de copy-paste)

| ioanagirl a răspuns (pentru Metamorphose):