| LisaJulie a întrebat:

Care este cea mai buna serie de filme din punctul vostru de vedere?

13 răspunsuri:
| recedanila a răspuns:

Cele romanesti

| adina5adina a răspuns:

Filmele românești!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru adina5adina):

Hai ma sa fim seriosi...

| BageI a răspuns:

Dexter

| MistarGoGu a răspuns:

Prin anii 90 era PUSTIU pe strada când începea Dallas sau La Piovra *( Caracatita ) serial cu mafia italiana!
Melodia de generic îți dădea fiori!

| Cinic a răspuns (pentru MistarGoGu):

Caracatita a fost un masterpice. Si imi aduc aminte doar vag pentru ca eram prea mic. Dar cumva mi-a ramas in minte imaginea cu corado catani cand este impuscat in fata la peretele ala cu uzzi si semi automate si el avea un revolver parca.

| Cinic a răspuns (pentru adina5adina):

Bd in actiune este cea mai tare serie de comedie romaneasca.

| ReddY25 a răspuns:

Furios și Iutewinking

| Mindfulness a răspuns:

Cel horror Escape Room mi se pare foarte mișto.

| FreddieM a răspuns:

Peaky Blinders
Goliath
Sneaky Pete
Cheers