| CARDHU a întrebat:

Care este cel mai mare actor al turturor timpurilor? Nu nu mai din Romania!

47 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

În filmul ăla nu cred că a fost vorba de actorie. Eu exact așa îl văd pe Nicholson în viața reală, tu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era vreo gagică tare pe acolo?, că nu mai țin minte.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Draci! Iar mi-am luat țeapă... Văzusem acum câteva luni o poză în postura aia, dar acum văd că a fost photoshopată, de fapt poza originală e cu Joker din 89. Dar pe mine m-a păcălit și mutra omului, d-asta am picat repede...:))
http://www.thesuperficial.com/......oker-photo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Eu cred că, pe lângă faptul că e un actor ieșit din comun de talentat, are și o țiglă deplasată de pe casă. Să interpretezi rolurile lui, ori ești un pic scrântit din start, ori te scrântești pe parcurs.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahh, tocmai mă luaseră toate căldurile că nu văzusem faza, și când colo? rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Make a demon wet - achieved.rolling on the floor
Că tot suntem aici, ce părere ai de serialul nou al lui Charlie Sheen?

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai pot de nervi...merge incredibil de greu site-ul. Văd reply-ul, dar nu pot să văd comentariul. Revin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

I'll be waiting for you...

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

I'm flattered... Meanwhile, why don't you check your pm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

You're doing it wrong. It's: Y U NO CHECK UR PM?!
And I did.tongue

| Shatteredx a răspuns:

Jack Nicholson / Zach Galifianakis

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

In Anger Management? Marisa Tomei, care joaca si in Crazy Stupid Love, cu Gosling si Emma Stone...

*vocea Regelui Robert*
Gods, that's a woman!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Așa, tată! Da, asta zic și eu...

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine,Emma sau Marisa? E buna si Alayne Stone zic eu, desi e cam tinerica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Marisa. Nu știu, frate, ce vi s-au încins tuturor călcâiele după Emma Stone, eu nu văd nimic spectaculos la ea. Aparține genului "average".

Răspuns utilizator avertizat
| seccxz a răspuns:

Michael Caine