| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

Care stie un film horror bunn sa ma sperie de moarte va rog! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Nudamnume a răspuns:

Deci avem ceva in comun! AMANDOI IUBIM FILMELE HORROR!
1. daca vrei povestea aia veche cu criminali vizioneaza Masacru cu drujba in texas si Stiu ce ai vazut asta vara.
2 daca vrei sa fie mai putin horror incearca Husk
3. daca vrei horror 100% incearca Blody Mary si The grudge+suspans+mister=Horrrrrroooooorrrrr!

19 răspunsuri:
| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, te poti uita la saw daca nu le ai vazut, sunt mai multe cred ca 6, sau wrong turn 1, 2, 3, 4, 5, sunt destul de bune

| Grimmjow6666543 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0070047/ uite linkul dar gasesti tu videu :) funda?

| Addadela a răspuns:

Casa celor 13 fantome

| Bogdan4688 a răspuns:

The masacre of chainsaw

| Ripqer a răspuns (pentru sonyaandreea9292):

Saw nu e pre horror, e mai mult crima si mister dar bijuteria seriei SAW e povestea uimitoare.

| HaKa93 a răspuns:

Cele mai bune filme de groaza sunt astea

the grudge 1, 2 si 3
the ring 1, 2
drag me to hell
sinister
si multe altele...

| DianaMA a răspuns (pentru Addadela):

Casa celor 13 fantome nu e cine stie ce...

| DenisY a răspuns:

Scary Movie 4

| DianaMA a răspuns (pentru HaKa93):

Sunt super the ring si drag me to hell.le-am vazut si chiar mi-au placut

| simina96 a răspuns:

Buna! Incearca seria The Grudge, Drag me to Hell, The Ring 1, Grave Encounters 1(nu este foarte de groaza dar te tine in suspans, se joaca cu mintea ta), Wrong Turn 1, 2, 3, 4;

| daηă a răspuns:

Mirrors.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

13 Ghosts
The grudge 1 2 3 4 si nu stiu daca este si 5
Film foarte scarbos:
The Human Centipide
Surority Row(este un film interesant horror si are si actiune!)uite despre ce este si apr inseamna surori de sange:
Remake al filmului horror "The House on Sorority Row" din anul 1983, aceasta pelicula urmareste un grup de cinci fete pe nume Cassidy, Jessica, Claire, Ellie si Megan, care fac parte dintr-o fratie si au jurat sa fie solidare si sa aiba incredere una in cealalta. Loialitatea lor este pusa la incercare atunci cand o farsa pusa la cale la o petrecere a fratiei se sfarseste tragic, iar Megan este ucisa in mod accidental. In loc sa marturiseasca politiei producerea acestui incident, tinerele decid sa ascunda cadavrul insangerat si sa pastreze secretul pentru totdeauna.

La cativa ani de la aceasta crima, in timp ce se distrau la o noua petrecere organizata de fratie, cele patru fete primesc pe telefoanele mobile imagini fotografiate in noaptea mortii lui Megan de la un expeditor necunoscut, care le ameninta ca le va trimite si politiei. Ulterior, membrele fratiei si iubitii lor incep sa fie hartuiti de catre un criminal in serie misterios, intrebandu-se daca Megan s-a intors din morti pentru a se razbuna pe ei sau altcineva se joaca cu mintile lor si vrea sa ii faca sa-si plateasca cu moartea pacatele trecutului.
Nu pare fain in descriere dar eu am picat de pe scaun cand am vazut trileru o.o =]]
Carrie

| Cristi19991999 a răspuns:

Amprente mortale e tare

| Deeedde a răspuns:

Sunt niste filme horror pe vplay! Cauta ce iti place si ce te sperie!

| AndradaRoxana9 a răspuns:

True Blood big grin

| BoooBear a răspuns:

Shutter
The grudge
The exorcist
Saw
The missed call
Blody Mary

| marrinaa a răspuns:

Nu există aşa ceva, dar poţi încerca următoarele, care sunt destul de bune: sinister, the woman in black, the ring.

| daηă a răspuns (pentru AndradaRoxana9):

True Blood e serial, nu film. Și nu e horror...