| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt concurentii vostri preferati de la romanii au talent din acest sezon?

Răspuns Câştigător
| roket2012 a răspuns:

Favoritul meu este Erawio:X:X

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pentru moment Diana Caldararu, as fi vrut sa mearga si surorile Ilie mai departe dar...
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Frumos! Dar, nu neaparat dintre semifinale, dintre toti concurentii

| Phoenix35 a răspuns:

Multi...

| TheDifference a răspuns:

Tipu cu cartile de joc, Nic Mihale. Cum el nu s-a calificat in finala, favoritii mei pentru finala, pana acum, sunt WhoGonStopUS.

caramela
| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place si acea doamna Artene parca.

| Kydutsa a răspuns:

Buniiicaaa sexyyyyy cea mai superba, cea mai tare, cea mai haioasa! Si surorile Ilie, si mai multi! Toti sunt talentati. Si tipul cu cartile de joc la fel, mi-a placut.