| andreiion a întrebat:

Ce alte tehnici va invata naruto dupa razboi?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.

- uită-te şi vei vedea.
Încă nu s-a terminat războiul.
Deci nu avem de unde să ştim.

O seară bună în continuare.

| Ichigo a răspuns:

De unde sa stim. poate ca sfarsitul razboiului va fi sfarsitul animeului... oricum, acesta nu este inca gata

| andreiion explică:

Eu vreau sa va aud opinia...

| AlexanderTheG a răspuns (pentru Ichigo):

Razboiul va incepe la episdul 261-262 si pana atunci naruto cred ca va stii sa foloseasca cum trebuie Bomba Bestie cu Cozi, in manga aproape a invatat-o

Deci o noua tehnica va fi Bomba Bestiei Cu Cozi, din ce spunea Bee e un fel de rasengan mult mult mai puternic

| Ichigo a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Asta este o nimica toata... *urmeaza spoiler mare, cine nu vrea sa afle, sa nu mai citeasca*

In manga, Naruto insfarsit se imprieteneste cu 9 cozi dupa ce ii afla numele ( Kurama) si acum poate sa intre ca si Bee in Full Kyuubi Mode. Acum Naruto are total alta infatisare si Kyuubi Bomb capata proportii epice, cu el contracarand alte 4-5 bombe lansate de Byjuu capturati de Madara.

| andreiion explică:

Da, in manga naruto poate stapani modul biju pentru putin timp 5 minute cam asa... si eu cred ca va invata Bomba Bestie cu Cozi dar alte tehnici?

| andreiion explică:

Mai astept raspunsuri

| BCoMichael a răspuns:

O sa invete sa faca Human Path si Animal Path cu ajutorul rinnegan-ului! happy