| ONE123456789 a întrebat:

Ce emisiuni urmariti? Dau funda daca urmariti emisiunile ce le urmaresc si eu.

Răspuns Câştigător
| MissPussy a răspuns:

Pariu cu viata, Suleyman Magnificul, Romanii au talent, Masterchef, Romania Danseaza, Te cunosc de undeva. Cam astea suntwinking.

12 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Stiri.

| e7d7n7 a răspuns:

Nu urmăresc.

| MihhaaElla a răspuns:

La toate laughing funda? rolling on the floor

| StefaniaM a răspuns:

Rosa Diamante!laughing))))

| Eigei a răspuns:

Numa intrebari tampite apar pe TPU, sa-mi bag gogu daca nu-i asa laughing

| melisa13 a răspuns:

Pariu cu viata
Suleyman magnificu
Iubiri secrete
Romani au talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romani au talent, Romania Danseaza, X Fctor, Vocea Romaniei, Roata Norocului, Te Cunosc De Undeva, Happy Hour, Acces DIrect, Un Show Pacatos, Wowbiz, D-Paparatii, Ochii din Umbra, Stirile.

| veselie a răspuns:

Micul meu ponei pe minimax

| ONE123456789 explică (pentru Eigei):

Eu nu stiu ce intrebari ai citit tu dar eu pun intrebari la care cred ca imi sunt de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii au Talent, X-Factor, Masterchef, Happy Hour si stirile ProTv rolling on the floor

| ghostbusters a răspuns:

Masterchef,Romanii au talent,Romania danseaza,Apropo tv,Schimb de mame,Cireasa de pe tort,Academia lui Horia,Trasnitii,Romania,te iubesc!, Asta-i Romania!, Stiri, Suflete pereche, Destine implinite

| Chαяtreux a răspuns:

Urmaream intre arta si stiinta, dar n-o mai difuzeaza la tv :-l