| mirellahachi a întrebat:

Ce filme interesante rominesti as putea privi, fie cimedie fie de dragoste, fie de Craciiun? MS

5 răspunsuri:
| OnciuAdrian a răspuns:

Ho, Ho, Ho 1/2 - Sunt in romana si e f.f. fain
Singur acasa 1/2/3/4 - Si asta e f.f. fain, dar cred ca l-ai mai vazut deja big grin

| mirellahachi explică (pentru OnuOnulică):

Daca se poate altele deoarece pe acestea le-am vazut deja nu e neaparat de Craciun

| faramatania a răspuns:

Ho Ho Ho 1 și 2 (comedie, familie, Crăciun), Bună! Ce faci? (comedie, dramă, romantic, dragoste), California Dreamin'(comedie, dramă)
--------------------------------------------------------------------------

When Angels Sing (2013)(Crăciun,comedie,dramă,familie)