| FCBayernMunchen a întrebat:

Ce filme vi sau parut mai horror dintre:alien vs predator, alien vs predator requien, predator, predator 2, alien 1, alien 2 missiune de pedeapsa, alien 3sau alien ressurection

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Cam toate alien vs predator sunt in mare parte sf nu au treaba cu horror. nu vad ce er fi horror in ele. daca vrei horror cauta filmul silent hill sau doom, uita-te la ele si fa o comparatie in cele 2 si alien vs predator. sper ca ti-am fost de folos.bafta!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alien 2.

| radu1993 a răspuns:

Alien 3

| FCBayernMunchen explică (pentru DeathDealer):

Sti ca exista si jocul doom 3 si doom 3 resurrection of evil sa vezi ce grafa tare are, a da ia uitete la alien vs predator requien, ala a fost horror! mersi de raspuns!

| DeathDealer a răspuns (pentru FCBayernMunchen):

Da stiu si le-am si jucatwinking am cam vazut toata seria dar mie nu mi s-au parut. poate prea putin.

| ionutzshadow a răspuns:

Paranormal activiti sau shark night e horror.eu nici nu am inteles de ce se lupta alienul si predatorul?

| FCBayernMunchen explică (pentru DeathDealer):

Amandoua? eu le-am trecut de vreo 7 ori, si inca la mai trec, sunt foarte tari in afara de partea 1 si 2, a aparut si doom 4?

| DeathDealer a răspuns (pentru FCBayernMunchen):

Nu stiu ca nu am mai jucat demult doom sad