| Ranvir3 a întrebat:

Ce pacat ca a murit Sadhna si Ranvir o sa moara. cum va mai fi filmul fara ei?

Răspuns Câştigător
| zinalk a răspuns:

Da,asa e...vino pe http://indiafan.sunphoto.ro/0000-in_amintirea_SADHNEI si impartasesteti părerea

3 răspunsuri:
| Yoana3 a răspuns:

Cum adica ca o sa moara Ranvir? Si de ce? Mie imi plafe foarte mult filmul dar imi pare rau de Sadhna...

| Yoana3 a răspuns:

Place* smug

| Ranvir3 explică (pentru Yoana3):

Scrie pe youtube 9 july 2010 sau 12 july 2010 si o sa vezi cum Anmol prietenul lui Ranvir ii povesteste unchiului Sadhna cum a murit