| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca Madalina nu a castigat concursul Next top model si credeti ca ar fi meritat sa castige cel care are aceeasi parere ca a mea funda

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

Cred ca nu merita sa castige, pentru ca¤
-era destul de,, in varsta,, pentru un topmodel
-nu avea o fata foarte expresiva pentru modeling, asta si datorita operatiilor
-nu era naturala(silicoane)
-eu personal cred ca nu modelingul e drumul ei, cu toate ca s+a schimbat mult de la inceput.
Mie mi+a placut Ema, nu de la inceput, pentru ca o consideram fitoasa, si copilaroasa, dar cred ca ea a fost cea mai potrivita pentru a castiga, e tanara, expresiva, si cel mai important poate fi modelata, mai usor in bine.

7 răspunsuri:
| chrisstina a răspuns:

Pfff...madalina e tunata ca sa zic asa, in general modelele trebuie sa fie cat mai naturale pentru ca oricum le schimba designeri in 15 mii de moduri de nu or sa arate 2 luni la fel, le trebuie fete mai fara forme asa.pe scurt din care pot face cam ce vor ei

| Alexiiis3 a răspuns:

Cu siguranta madalina trebuia sa castige.nu copila aia de ema.madalina era mai hotarata si isi dorea mai mult sa castige.lu ema ii era indiferent.doamne catalin!

| danypoli95 a răspuns:

Era prea batrana la 25 ani si Emma era mai draguta...

| Lorena_2784 a răspuns:

Eu cred ca madalina s-a schimbat foarte mult in bine de cand a plecat lucia din concurs.as fi vrut sa castige ea decat rasfatata de emaphbbbbt...dar madalina era si mai invarsta si asta era o slabiciune:-s...totusi imi poare rau ca nu a castigat ea. sad. mie mi se pare ca madalina a fost mult mai buna decat ema!

tu ce parere ai?

| Maddalinapunct a răspuns:

Da.emma e rasfatata si e inca o copila.mananca multa ciocolata.si vorbeste ca un bebelaughing

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Ma bucur ft mult ca nu o castigat baba ai de Madalina, creca bunicasa o trimis-o acolo! Nici nu era frumoasa avea silicoane mai vreun an doi nu mai putea face nimic si asa credeam ca moare akl unde era frig! Sincer nu mi-o placut de scorpia aia nici de tiganga aia de lucia cu buzele ei de pnguin.Sunt de acord cu tine InnocentgirlAdRrYhappy:*. Emma era o dulceata de fata si mami cand a vazut-o atunci reselectii i-a placut de ea si o zis ca ea o sa castige si chiar asa a fost.Dea bea astept sezonul 2 cu siguranta o sa o invite pe Emma!:* Si deja am vazut o revista cu imaginea ei pe coperta!happy Ceauwave:*:*:*:*:*:*:*

| Scorpione a răspuns:

Poi Madalina a fi meritat sa castige pentru ca e frumoasa e ambitioasa draguta ar fi meritat sa castige dar nah ce sa fac iasta e