| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de " V for Vendetta"? Eu l-am vazut de 4 ori si tot nu m-am plictisit.

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

L-am vazut o singura data, dar ideea filmului e geniala, iar sfarsitul imbrevizibil.

Un film must-see.

| Holocaust a răspuns:

Si mie mi-a placut.

| greyhound a răspuns (pentru Pricked):

Filmul e inspirat dintr-o carte iar ideea cu guvernul totalitarist e si mai veche (vezi 1948 g. orwell)

| Zebedeu a răspuns:

V for Vendetta l-am vazut de 3 ori si e foarte bun film, are si nota foarte buna pto sa spun, pe IMDB, dar preferatul meu este The Pianist care l-am vazut de 9 ori.Nu ma mai pot satura de el:p