| seby1806 a întrebat:

Ce parere aveti despre Curse of Chucky? Merita vazut? fundawinking

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

E interestanta povestea mie mi-a placut, nu e comedie cum zice individul care nici macar nu s-a uitat la film. Este un film de groaza mai ales prin uciderile pe care le face Chucky, merita vazut am ramas lipit de monitor cand m-am uitat, iar sfarsitul cere o continuare, foarte tare.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu, e foarte naspa, mai mult e comedie.

| RobertMoon a răspuns (pentru Sn4k3):

Comedie, ce ti s-a parut asa amuzant, mie imi venea sa plang laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru RobertMoon):

Chucky, e comedie horror ma, mai mult comedie. Adevarat ca nu m-am uitat la tot filmul pentru ca mi s-a parut foarte naspa, si pentru copii mici.

| RobertMoon a răspuns (pentru Sn4k3):

Eu cred ca e Horror-Crime nici decum comedie horror, nu mi s-a parut nimic amuzant.

| Sn4k3 a răspuns (pentru RobertMoon):

Daca asta e horror pentru tine, inseamna ca daca te uiti la Paranormal activity sau Haunt mori pe loc laughing.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da merita. Daca vrei ceva horror nu cred ca ai ales filmul bun, dar ca poveste e bun si faze comice multe