| Sader a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? Vreau ceva gen Riverdale/pll. Adica mister, sa te tina mereu in suspans si sa se tot schimbe parerea despre cine e criminalul.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The mentalist. Nu se compara porcariile alea 2 cu acest serial, ai sa vezi.

| Sader explică (pentru anonim_4396):

Nu imi place

| Dianax124 a răspuns:

Nu am ceva despre crime dar am ceva FANFICTION. Witches of East End.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Sader):

Avand in vedere ce seriale iti place, nu prea ma mira.Eh, macar am incercat.

| Stolen a răspuns:

Scream, sigur o sa-ti placa.

| averagepupil a răspuns:

Incearca Lucjfer. Stiu ca suna ciudat dar e despre un inger alungat de tatal lui(Dumnezeu) sa stapaneasca iadul pe vecie. Si decide sa si ia o vacanta pe pamant. Incepe sa lucreze cu politia si se indragosteste intr-un fel de partenera lui. Chiar e tare

| alehar05 a răspuns:

Dexter,e un serial genial.