| IwantBasescuBacc a întrebat:

Cei care se uita la anime :
Stie cineva daca va aparea sezonul 2 din Black Bullet? Sau sezonul 3 din Seraph of the End? Fau fundulita!

Răspuns Câştigător
| popcorn212 a răspuns:

Despre sezonul 2 din BB nu s-a anuntat nimic inca dar despre SotE exista o probabilitate ridicata ca sezonul 3 pe la sfarsitul 2018 sau daca nu la inceputul 2019.
Sper ca te-am ajutat, fundita? happy

3 răspunsuri:
| Danuta_Maria_1996 a răspuns:

Nu am auzit nimic de sez 2 din black Bullet dar iti recomand un anime, Tokyo Ghoul. Dacă aflu ceva te anunt

| IwantBasescuBacc explică (pentru Danuta_Maria_1996):

Multumesc dar deja urmaresc tg astept urmatorul episod din re season 2!

| IwantBasescuBacc explică (pentru popcorn212):

Mersi mult!