| Sn4k3 a întrebat:

Ceva filme gen Wrong Turn / Hostel/The hills have eyes. Stiti, prieteni care se duc in excursie si aceasta se termina prost. Poate mai este vreunul pe care nu l-am vazut laughing. Si normal, funda raspunsului cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Incearca in primul rand The Shrine!
I spit on your grave 1, 2, 3
Shrooms
Anarchy parlor
Would you rather
Black Death
Chernobyl Diaries

4 răspunsuri:
| ElenaCiorogariu a răspuns:

Uite un serial. Poate ai auzit de el. Se numeste Supernatural. E vorba de doi frati care cauta spirite si demoni si chestii..Mda. poti sa te uiti la episodul 10 din sezonul 1. Mi se pare foarte ok si e si un fel de excursie.
e de groaza. Nu stiu. sper sa iti placa.

| Sn4k3 explică (pentru ElenaCiorogariu):

L-am vazut, astept sezonul 12. Mersi oricum.

| rehgthgfdfgggz a răspuns:

Stiu eu inca cateva: The Friday 13th (2009); As Above So Below; The Descent 1 si 2; Evil Dead (2013); The Forest; The Cabin In The Woods; House Of Wax; Grave Encounters 1 si 2 si The Texas Chainsaw Massacrre 1 si 2.
Toate aceste filme au la baza au la baza ideea unui grup care pleca undeva.