| vladdd16 a întrebat:

Cine a vazut fimele Undergroud si Greave Encounters (sau asa ceva)?

5 răspunsuri:
| slipknot a răspuns:

Underground nu l-am vazut, dar am auzit ca este marfa.Grave encounters este chiar tare, l-am vazut, are un final total neasteptat.

| Gabriel1 a răspuns:

Grave encounters am inteles ca este un fel de documentar.Am mai inteles ca doar ce e in trailer e interesant...

| vladdd16 explică (pentru slipknot):

Sti daca a iesit sau o sa iese a doua parte (Grave enconters)?

| twilight2011 a răspuns:

Grave encounters l-am vazut e super. E vorba despre un spital de nebuni bantuit. Merita sa-l vezi!

| slipknot a răspuns (pentru vladdd16):

Nu am auzit sa fi iesit o a 2 a parte, dar ar fi super XD.