| MatrixR3loaD a întrebat:

Cine îmi zice un film horror cu mult mister.
In care să mă cac pe mine de frică (scuzațimi expresia)
Fundăă! big grin

Răspuns Câştigător
| zaratu a răspuns:

Insidious: Chapter 2
The Conjuring
Evil Dead
Mama
Stoker

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu prea sunt filme chiar atât de înfricoșătoare.Cu mult mister însă, mi s-a părut Modus Anomali (2012),Open Grave (2013),apoi un film interesant, ceva mai ciudat, cu o tentă modernă, ce parcă vine să umilească rudimentarismele apărute până la el, ar fi:Antiviral (2012) Nu știu dacă își va atinge scopul (în sensul de înfricoșător), dar de a cizela puțin gusturile în domeniu, da.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Case 39
sa-ti iei niste hartie! zic si eu...

| petrescuionut a răspuns:

The grudge partea 1 2 3 gredema eu mam **** pe mine de frica si ii vedeam mereu pe aia prin somn deci chiar ma uit la filme de multi ani de zile da asta mi-a pus capac si pentru a fi mai inspaimantator uitate seara la ora 00 si cu sonorul mai tare

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Drack metohell

| Bobes_Ion_1989 a răspuns:

Texas chainsaw massacre

| Uddy98 a răspuns:

The Grave Encounters 1, 2; Evil Dead; Mama; Insidious 1, 2; [REC] 1, 2, 3; The Descent 1, 2; The Conjuring; Wolrd War Z; Paranormal Activity 1, 2, 3, 4; Sinister; Dawn of the Dead; The Exorcism of Emily Rose; The Last Exorcism Part 1, 2! Funda plz?

| W0LF7 a răspuns:

Nu iti voi spune filme copiate de pe net fara sa le fi vazut.Iti voi spune cateva pe care le-am vazut recent si iti garantez ca vei sta cu sufletul la gura tot filmul:
-Room 1408
-Insidous 1/2
-The Conjuring
-Drag Me To Hell
-Would You Rather