| MonyMoniq a întrebat:

Cine se uita de la inceput la Pariu cu viata? Imi poate spune ceva despre el, un mic rezumat din sezonul 1.Eu zic ca nu e greu, va rog mult, dau funda promit.Sa vad cine e cumsecade! Va pup!:*

Răspuns Câştigător
| Missperfecta a răspuns:

Pai http://www.seriale-titrate.com/......toate.html Asta e un site cu toate episoadele din sezonul 1 e foarte tare serialul cea ce dovedeste e Viata de liceu si asta e un model1

6 răspunsuri:
| mirelalola a răspuns:

Este vorba de o clasa care sunt gata sa formeze o grupa pe nume lala band peurma se afla ca tatal ioanei este tata lui andrei si se schimb cu familiile. se mai intimpla mult prebuie sa te uiti de la inceput ca sa intelegi tot

| Raggy a răspuns:

Pai, este vorba despre Ioana si Andrei, doi iubiti, care afla ca au fost schimbati la nastere si fac schimb de parinti.La scoala lor se formeaza o trupa:LaLaBand, din care fac parte toti colegii din clasa de muzica
Apare si un personaj negativ, Jonny, un camatar care le face probleme Ioanei si lui Andrei.
Poti sa vezi serialul pe VOYO.RO

| GirlLăvHell a răspuns:

Lollaughing

| MonyMoniq explică (pentru GirlLăvHell):

tongue

| MonyMoniq explică:

Bravo, ai vrea tu!

| MonyMoniq explică:

Bravo Capcaunule, din care faci si tu parte din acei fraieri.tongue tongue tongue