| betty17 a întrebat:

Credeti ca emisiunea schimb de mame sau comanda la mine este reala sau tot dupa scenarii ca celelalte (fata lui tata, casatoreste-te cu mine, tradati in dragoste etc.)? Eu cred ca sunt reale deoarece la inceputul sau la sfarsitul emisiunii nu scrie "Întâmplările şi personajele pe care se bazează scenariul fiecărui episod sunt fictive", in schimb la celelalte emisiuni scriebig grin

32 răspunsuri:
| floryus a răspuns:

Ba da sunt reale.Pentru ca in comuna la mine//BLAGESTI// a fost o familie care a participat la aceasta emisiune.

| garfield_7458 a răspuns:

Buna,

Toate emisiunile merg dupa un anumit scenariu. Poate personajele sunt fictive sau nu, dar asta nu inseamna ca nu sunt regizate. Cat despre acel text pe care l-ai observat la celelalte emisiuni, arata ca personajele au fost inventate, la fel ca si intamplarile. Dar tot dupa un secnariu s-a mers. Faptul ca celelalte emisiuni se folosesc de persoane reale si nu mai arata acel text, nu inseamna neaparat ca ei fac ce vor, iar regizorii filmeaza asa fara sa isi aduca contributia.