| AdrianaBacescu a întrebat:

Fox Kids sau Jetix?

13 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Jetix

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

Si Disney Channel?

| Madaxo97 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Daa, si Disney Chanel, am crescut cu ambele, toată ziua televizorul era pe jetix/Disney când eram mică. Am văzut și revăzut de multe ori toate serialele și filmele Disney originale

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

Mai era si Animax.

| Madaxo97 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Stiu, pe Animax nu prea ma uitam, nu m-au atras anime-urile

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

Minimax?

| Madaxo97 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Pe minimax si cartoon network mă uitam mai puțin, foarte rar, Disney și Jetix erau baza la mine, cel mai mult îmi placea Copiii de la 402, Dragonul american, Ce-i cu Andy, Kid vs Kat, H20 cu sirenele, Pokemon, Power Rangers, și acum mai ma uit la unele din ele câteodată

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

Si Boomerang?

| Madaxo97 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu, boomerang nu imi amintesc să fi prins, se uită fiul meu în prezent pe boomerang și nickelodeon, nick jr, Disney junior

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

Pe Boomerang erau Jetsons, Yogi Bear, Tom and Jerry.

| Madaxo97 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Tom si jerry încă mai e, și desenele animate cu mr. Bean, Looney tunes, Grizzly și Lemingii, pantera roz, scooby doo

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

Mai era si KidsCo.