| augu200 a întrebat:

Cum a venit Radnika acasa daca Barkha a ingropat-o? Da din Triunghiul iubirii2.Nu inteleg.Si chiar ea e? Eu am vazut destul de clar ca a sufocat-o la gat si a murit.Cum...

Răspuns Câştigător
| anamaria0974 a răspuns:

Radhika nu a murit pentru ca Zeul Krishna a salvat-o inainte ca Barkha sa astupe groapa! Nu ai observat ca atunci cand a aruncat al doilea strat de pamant, Radhika numai era acolo si era un loc gol? Radhika va sta deoparte timp de 6 luni pana Zeul face ordine in acea familie. Pana va gasi dreptatea si o va demasca pe Barkha. Cand Zeul se ihtoarce deghizat in Radhika,Barkha ramane intepenita si spune ca nu poate fi Radhika,iar treptat pe parcursul filmului se va da de gol!
Si daca te intrebi cu cine vorbeste mereu Barkha la telefon,poate nu o sa ma crezi,dar vorbeste cu un diavol care o va ajuta in tot raul pe care il face. Puterea acelui diavol sta in ochii lui,acolo se afla focul cu care ii hipnotizeaza pe toti. Vor fi lupte si intre Zeu (deghizat in Radhika) si diavol,insa mici lupte. Marea lupta cu acel diavol o va avea Radhika,pentru a-l salva pe Dev care murise,era pe patul de moarte in spital. Insa luptandu-se cu diavol,si invingand,Zeul i-a dat ceva care il poate aduce la viata pe Dev. Dupa aceste lupte,dupa victoria Radhikai,cu toate ca Barkha va sta tot in aceeasi casa cu ei ne-mai-avand niciun drept asupra familiei si a societatii,deoarece Dev o declara in fata tuturor oamenilor pe Radhika Mare Preoteasa si sotia lui,ea [Barkha] incearca din rasputeri sa o ucida pe radhnika si asta chiar in casa. Insa binele si adevarul inving mereu iar in final Barkha va muri. Iar dupa ce moare,Radhika isi gaseste tatal si descopera ca are o sora geamana numita Rubi si un frate. Tatal sau s-a casatorit cu o alta femeie,aceasta fiindu-i mama vitrega si urand-o, impreuna cu ceilalti copii ai familiei. In sora Radhikai, intra spiritul [sufletul] Barkhai controland-o si incercand sa ii faca rau Radhikai. Apropo, desi sunt surori gemene ele seamana numai fizic in film, caci valorile morale nu sunt aceleasi. Rubi e moderna.si foarte rea,poti zice ca seamana putin cu Barkha, dar desigur, cand Barkha intra in Rubi, ceilalti vor crede ca ea il iubeste pe Dev, pentru ca din nou incearca sa il cucereasca.Bineinteles,aceste "doua surori" joaca dublu' rol, cred ca sti. Mai departe te las sa urmaresti la TV!
iti urez vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

A strans-o de gat, a lesinat si a presupus ca e moarta. A ingropat-o, aceasta a scapat cumva din mormant si a venit acasa!

| augu200 explică (pentru Shatteredx):

Eu am vazut ca groapa era adanca si am vazut destul de clar.Bine daca ea este de ce i s-a schimbat comportamentul? A furat unt pe furis.Si a prins-o Barkha.Ea zice mereu nu e radnika.A ingropat-o.Nam vazut cum a scapat.A ingropat-o.

| CRISS69TM a răspuns:

Pentru ca sunt niste filme cretine si tampite, ca pariu cu viata, iubiri secrete si altele.

| Podeanu_Violeta_1990 a răspuns (pentru augu200):

Da adar cred ca ai vazut cum Krishna ii arata lui Balram cum a salvat-o pe Radhika. eu sunt curioasa cum o va demasca pe Barka