| Andrrreeeea a întrebat:

Cum pot ajunge in public la Dansez Pentru Tine, Vocea Romaniei sau pe platoul Pariu cu Viata ori ce despre PRO TV cu platouri sau in public va rog TPU chiar vreau!

5 răspunsuri:
| UnOmGanditor a răspuns:

Intri pe site-ul PRO TV si vorbesti acolo cu ei... Oricum din ce stiu ei platesc publicul acela si il aleg special deci nu stiu daca o sa fii aleasa.

| Andrrreeeea explică (pentru UnOmGanditor):

Multumesc mult eu as vrea mai mult la dansez pentru tine ai vreun link sa un numar de telefon? oricum iti dau funda si raspuns castigator happy Multumes foarte mult!

| Adelina004 a răspuns:

Pai daca le ai cu dansul sau cu muzica intra pe ProTv si acolo vezi ce trebuie sa faci.Nu e greu.Dar ai grija sa nu te faci de ras. Cine stie ce crezi ca numesti talent. Succes.:* big grin

| Andrrreeeea explică (pentru Adelina004):

Eu vreau doar sa merg in public sa sustin si sa merg in culise sa fac poze cu toti concureti sti ceva despre asta? big grin Oricum Multumesc pentru timpul acordat ca sa imi raspunzi :*

| Adelina004 a răspuns (pentru Andrrreeeea):

Aaa am inteles acum.Am incercat sa vad cum pot afla mai multe de pe ProTv dar nu am gasit.Scuze sad