| roxy99roxana a întrebat:

Cum se numea filmul acela in care un copil era singur acasa si vin niste hoti si el le pune capca, l-am mai vazut mai demul la tv dae acum am uitat cum se numea si as vrea sal revad

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

Singur acasa (Home alone). Sunt 4 parti.

10 răspunsuri:
| MariusBoy2013 a răspuns:

Singur Acasa(Home Alone)

| Marrythenight a răspuns:

Home Alone. happy

| onasis1961 a răspuns:

Home Alone 1, 2, 3, 4(singur acasa)

| deey99 a răspuns:

Singur acasa si are 4 parti.

| Marian619 a răspuns:

| Vlad_Toader_1995 a răspuns:

Home Alone

| alyalexaal a răspuns:

Se numeste SINGURA ACASA dar acum depinde care film vrei sa il vezi... exista1.2.3 si cred ca si 4. Sper ca te-am ajutat.

| Pasicinic_Stefi_1991 a răspuns (pentru Ancaaa23456):

Sunt 5 parti... :/

| fuzzer a răspuns:

Home Alone.

| BlackRaven45 a răspuns:

Pai se numeste Home alone (Singur acasa). Sunt 4 parti. Mie mi-a placut cel mai mult partea a 2-a. happy