| Addaa1998 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi dintre personajele totul pentru dans

ROCKY & CeCe

Comenteaza de ce iti place mai mult de... decat de...

Si fiecare cum interpreteaza rolul!

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai e as alege-o Rocky pentru ca e cuminte, draguta si simpatica.Imi place mai mult de ea.

5 răspunsuri:
| AmaliaMocanu a răspuns:

Pai as alege Cece! Dc? Pentru ca este rebela, impulsiza si incaptatanata(zici cas eu) iar Rocky este prea obsedata de scoala, cuminte sinu stiu de ce dar plictisitoare

| Shooter a răspuns:

Nu imi place de niciunalaughing au picioarele alea prea subtiri.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

O aleg pe CeCe (Bella Thorne).Imi place stilul vestimentar si vocea.Este foarte frumoasa, simpatica, draguta,
buna dansatoare si buna actrita.

| Addaa1998 explică (pentru Shooter):

Bella le are si mai si decat Zendaya Zendaya este matura si pefecta Mie mi se pare Bella inpicut falsa dar are cele mai cool haine

| alealexuta a răspuns:

Poi..eu as alege-o pe CeCe dar acum am alta parere deci o aleg pE Rocky(Zendaya) e simpatica, cuminte si inteligenta + ca imi place cum canta.happyTare dragutahappy