| Laura_Andreea_1996 a întrebat:

De ce program e nevoie ca să urmăresc un film oline cu tot cu subtitrare pe tabletă?

6 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Depidne ce film vrei. Sunt mii de filme.

| RAY a răspuns:

Intri pe un site dupa ce ai instalat flash player si il poti vedea online
modalitatea a doua descarci filme de pe pc in format pentru tableta si gata daca vrei til pot da

| Laura_Andreea_1996 explică (pentru RAY):

Ideea era să văd filmele online de pe tabletă cu tot cu subtitrare, eu așa le pot vedea de pe tabletă doar ca nu îmi apare subtitrarea, o să încerc cu flash player sper să fie eficient :-) P.S. Merci.

| Laura_Andreea_1996 explică (pentru Anonimuserr):

De ex. filme de pe fsplay

| Laura_Andreea_1996 explică (pentru RAY):

Și încă cv, pe magazin play nu e flash player...

| RAY a răspuns (pentru Laura_Andreea_1996):

Da cu tot cu subtirrare logic