| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce se difuzeaza mereu filme cu Tom Cruise. Care ar fi motiv in general? E frumos ca barbat sau e un mare actor. Eu cred ca Tom Cruise e supraevaluat ca actor, doua filme in care joaca el imi plac foarte mult sunt Interview with a Vampire si War of the Worlds.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se difuzeaza mereu filme cu Tom Cruise"

cd vorbești domniță? De j-de-ori mai des apar mizerii cu d-alde Steven Seagal sau alți expirați

| wildthing a răspuns:

Singura explicatie cred ca ar fi audienta. Sunt date des filmele lui, pentru ca se uita lumea. Desi umbla vorba ca in viata reala ar fi cam ciudatel, mie imi plac filmele lui...si nu ma uit la el pentru ca ar fi frumos (pentru ca nu am bucurii la barbati), ci pentru ca mi se pare un om cu totul dedicat profesiei sale, ce a facut filme memorabile. Nu doar ca e un mare actor, dar e atat de ambitios incat insista sa isi faca singur multe dintre cascadorii si a mers atat de departe incat si-a luat brevet de pilot (sau cum s-o numi) ca sa-si faca singur cascadoria cu elicopterul dintr-unul din filmele din seria "Misiune Imposibila" (cred ca al 7-lea, nu am chef sa caut acum).
Imi plac multe filme de-ale lui, printre care: "Ultimul samurai", "Top Gun", seria "Misiune Imposibila", "Zilele Tunetului" sau "Knight and Day".

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Ai uitat de Interview with a Vampire.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu, nu am uitat...nu ma impresioneaza, nu imi place genul.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Pai de ce? Am vazut de cateva ori pe TCM si mi-a placut foarte mult.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Unde scrie ca toti trebuie sa avem aceleasi gusturi?

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Dar ai vazut War of the Worlds?

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Da, l-am vazut...si nici ala nu ma impresioneaza.

| Madaxo97 a răspuns:

Poate ca nu e un bărbat prea frumos, dar ca si actor si cascador mai ales merită tot respectul, face atâtea cascadorii singur, mai ales cea din Misiune Imposibila - Death Reckoning, care a fost evaluată ca cea mai spectaculoasă din lume, s-a antrenat foarte mult, chiar își da interesul. Nu este printre preferații mei deloc dar am tot respectul pentru el, își merită banii si statutul de actor. Nu mi se pare overrated, mai overrated mi se pare The rock sau Vin Diesel sau Johnny Depp

| AdrianaBacescu explică (pentru Madaxo97):

The Rock si Vin Diesel sunt overrated. De Johnny Depp imi place foarte mult ca actor.