| DragosTR a întrebat:

De unde gasesc filmul Magicienii din waverly place finalul sezonului dar finalul din 2011. Facea reclama la el la televizor.
Este acela de pe 31 octombrie.

Răspuns Câştigător
| roxydulkica a răspuns:

Din pacate acesta a fost difuzat astazi dimineata la ora 08:05 (ultimul episod)-------continuarea (primul episod sezonul urmator) va fi difuzata sambata viitoare la 08:05! Vizionare placuta!
P.S. UN AN NOU FERICIT!

3 răspunsuri:
| Dgn798 a răspuns:

Nu pierde ultimul episod dublu al seriei a treia din "Magicienii din Waverly Place" la ora 08:00 si 08:30 in Ajunul Anului Nou (31 decembrie).

| larisal a răspuns:

Pai uita-te astazi la ora 17:30 ca este reluare; nici eu nu l-am vazut ma uit si eu.Vizionare placuta!

| DragosTR explică (pentru roxydulkica):

Mersi.