| HermioneLove a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez a renuntat la disney channel si are in plan alte filme mai serioase gen thriller si drama? am auzit ca tocmai a terminat de filmat pentru Spring Breakers si urmeaza sa filmeze pentru Aftershock? cand vor aparea aceste filme? care este noul ei look?

Răspuns Câştigător
| AVRILavigne1000 a răspuns:

De ce renunta?! disney este fenomenal si in magicieni din wp magicieni contra ingeri arata asa tare cu aripile de inger!

10 răspunsuri:
| alecs91 a răspuns:

Daca e adevarat bravo ei ca a renuntat la disney

| Dya_7268 a răspuns:

Asa am auzit si eu mai toti de la disney o sa renunte...curand.

| HermioneLove explică (pentru AVRILavigne1000):

Nu stiu mi-am cumparat ieri revista Bravo, si acolo zicea ca vin din ce in ce mai multe oferte de filme serioase pnetru oamenii mai mari! cel putin aftershock care este thriller! sprin breakers este drama! mie imi place si la disney pentru ca acolo este mai amuzanta si mai frumoasa dar cu aceste filem devine mai faimoasa! vrea sa devina mai matura! a si la muzica renunta! pentru o perioada!

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru HermioneLove):

La muzica stiam dar nu stiam de tote astea

| HermioneLove explică (pentru AVRILavigne1000):

Totusi sper sa nu plece chiar de tot... mie imi mai plac Debby Ryan, Bella Thorne, Zendaya Coleman, Bridigit Mendler, Demi Lovato si ashely Tisdale de la Disney. dar cel mai mult Selena!

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru HermioneLove):

Cea mai mare dreptatewinkingwinkingwinking pacat ca demi lovato se drogheaa ca hannah

| Mihaela201 a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Sunt perfect de acord

| Mihaela201 a răspuns:

Da e adevarat pacat imi place foarte mult magicienii di waverly placesad

| Mihaela201 a răspuns:

Da e adevarat pacat imi place foarte mult magicienii din
waverly placesad

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru Mihaela201):

Adica amandoua erau atat de frumoase si acum...