| MasterGamer1995 a întrebat:

Eu cu fratele meu ne uitam la desene animate acum ceva timp si el se uita la ceva cu un baiat sau nu stiu ce era cu un tricou albastru si cu un caine galben parca.
Erau pe un tren si ala cu tricou albastru tot evolua tot castiga arme si alte chestii...
Intrebarea mea este daca exista vreun joc de genu ala in care tot sa gasesti chestii si tot sa evoluezi cu arme si armuri sau...Genul ala nu e neaparat pe un tren dar na...

5 răspunsuri:
| MasterGamer1995 explică:

Si cum se cheama acel desen animat chiar e tare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adventure Time?
Jocuri sunt. Doar sunt de la CN si gasesti.

| MasterGamer1995 explică (pentru anonim_4396):

Eu ziceam de PC nu de internet...Dar am sa ma uit dar au ei un site?

| Vladut2000L a răspuns:

Finn si jake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Nu stiu daca este de descarcat pe pc.
Stiu ca la tv tot dau un site.
Asta:
http://www.cartoonnetwork.ro/