| xAnkax a întrebat:

Exista sezonul 2 al animeului Elfen Lied? Fundaa! :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut, sunt numai 13 episoane S1 plus un ova (25min) care e din 2005... pare rau ( si mie mi-a placut animeulUni am inteles ca au facut un site si cica sa ne facem cont si ca adaugam noi comentari si asa i facem pe producatori sa faca season 2, acum nu stiu sa vedem, ador animelul asta la nebunie!

| Liquify a răspuns:

Nu, exista doar 13 episaode. Nu cred ca dupa atata timp de la lansarea anime-ului vor mai face alt sezon. Poti citi manga daca vrei sa vezi cum continua happy.

| Alejandra4785 a răspuns:

Da o sa apara anul acesta mai precis tot vreo 13 episoadewinkingsper ca ti-am fost de ajutor pliz fundisa love struck:XX:X:X:X:*:*

| Robertuzumaki12 a răspuns:

Daca sti mai exact poti sa imi spui in ce luna please ador animeul

| Robertuzumaki12 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Cam in ce luna?

| Robertuzumaki12 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Cam in ce luna?