| iAskYou a întrebat:

Film Comedie. O gasca de adolescenti pe un vas de croaziera pregatind o piesa de teatru cu un diamant adevarat.(ceva cu un detectiv)plus altele false ca rezerve(care se sparg), pe vas sunt o maimuta(care fura diamantu) 2 drogati care incearca sa prinda maimuta sa o fumeze laughing, un capitan cu sotia vedeta porno(la care sunt abonati o mare parte din adolescentii de pe vas ), profesoara, etc. A fost acum cativa ani la TV.Va rog sa imi spune-ti Numele Filmului daca va aduceti aminte de vreun film care sa se potriveasca descrierii happy.

3 răspunsuri:
| RoMinush a răspuns:

"Gaiţele"

| iAskYou explică (pentru RoMinush):

Nu are nici o legatura cu descrierea mea. ce am descris eu, e un film de comedie ce se petrece pe un vas cu niste adolescenti. nu o piesa de teatru.

| Raven a răspuns:

Dorm Daze 2-Goana dupa diamante(2006) http://www.youtube.com/watch?v=jVGxXJRHrpI