| robiolic a întrebat:

Film perioada 90-2005 tin minte urmatoarele lucruri:

filmul incepe cu o femeie si un barbat ambi divortati care au un bebelus, unul are o fata celalat un baiat.
Iar in fiecare zi isi duc copii la o baba acasa sa stea cu ei cat sunt la lucru.
La baba aia acasa vor sa intre niste hoti deghizati in deratizare pentru gandaci iar baba numara bani intr-un beci in timp ce se uita la serial si striga jerry jerry!
Bebelusi vorbesc telepatic in tot acest timp si le pun capcane hotilor care au intrat in casa. spre final vine politia pentru ostatici iar baba iese cu un uzi in mana si nu stiu ce.
filmu l-am vazut ori pe pro tv ori pe disney jetix fox kids ce era atunci sau habar n-am.
Cine il gaseste are garantat funda si multumirile mele!

Răspuns Câştigător
| MihaiD234 a răspuns:

Filmul se numește "pe cuvânt de bebelus" și îl găsești și pe YouTube dublat https://youtu.be/rnLfRss-ENE

1 răspuns:
| robiolic explică (pentru MihaiD234):

Multumesc mult!