| TeddyPaul a întrebat:

Fratilor spuneti-mi si mie niste filme HORROR! EXTREM DE HORROR! Sa fie multe!

Daca il mai vad mihai25mihai ca da copy si paste la o lista aiurea de horror innebunesc!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Residence evil after life, era unul fain demon island, grudge 1, 2, 3, Hostel 1, 2, 3 cam sadic asta, Silent hill avand in vedere faptul ca a aparut si partea a doua, A nightmare on elm street, freddy vs jason, halloween, friday 13th, jeepers creepers1, 2 e super raman blocati cu autobuzul pe o autostrada o sa vezi tu mai departe, the messager. Vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| piftel a răspuns:

The walking death, e un episod in sezonul 2 de mama care are 34 de ani nu a rezistat sa il vada si era si 12 noaptea.In fine mama nu e cu filmele.
The Crow, Nightmare, Alice in Tara Minunilor black version, Femeia in negru.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu stiu daca-s extrem de horror, dar au si povesti superinteresante.
Shelter 2010 [un demon care fura suflete]
The Ward 2010 [o nebuna si o fantoma ucigasa - povestea este super, si finalul e genial, nu te astepti la el]
The uninvited 2009 [este tot cu un final la care nu te astepti, si tot cu o nebuna]
Le-am vazut. sunt super

| FadetoBlack a răspuns:

Şi dacă dau copy/ paste ce are?
Omu' ăla a văzut filmele alea, şi-a făcut lista şi a tot dat copy/ paste doar nu a sta după voi să tot scrie la fiecare întrebare filme horror, că voi nu ştiţi s ă căutaţi pe google...
N-ai decât să cauţi pe google.

| PokeEdy a răspuns:

Smiley,Craciun negru,Motelul groazei,Trik r Treat,House at the End of the street,The Collection, Silent hill, Wrong Turn, The devil inside (asta chiar e de groaza), Insidious(si asta)

| YooSeungHooSaranhe a răspuns:

Paranormal activity 1, 2, 3, 4

| TeddyPaul explică (pentru FadetoBlack):

Tu vezi ca esti singura care are ceva de comentat in privinta asta? Nici nu stiu ce esti ca la ce nume ai pot sa zic ca esti si femeie si barbat. Daca nu iti convine dati delete la cont si gata! DND!

| FadetoBlack a răspuns (pentru TeddyPaul):

Şi ce? Nu-mi pasă că sunt singura, Comentez cât vreau, unde vreau şi ce vreau. Pentru cultura ta de retard, sunt fată. Nu-mi convine dar ca să mori tu, nu-mi şterg contul'.

| TeddyPaul explică (pentru FadetoBlack):

Nu stiu cine ii retard....eu sau tu? big grinDDDDDDDDDD good question right? pai hai ca iti zic eu...tu esti retardata!winking

| FadetoBlack a răspuns (pentru TeddyPaul):

Good question? Pe dracu' laughing. Se ştie deja cine e. nu am nevoie să-mi zici tu, doar tu eşti cel retard...

| M25M a răspuns:

Spre deosebire de altii care dau copy paste fara sa aiba habar de acele filme eu macar le-am vizualizat si nu fur listele altora cum o face Onanis...Deci, get over it.
In plus ce ai fi vrut sa recomand, filme "horror" ca Wrong Turn, sau Final Destination care sunt niste porcarii...