| Saya555 a întrebat:

FUNDA Bunahappy. fani naruto. stiti cumva daca sasori mai apare undeva in afara de naruto shipudenn.adica daca in naruto cand e mic daca mai apare undeva daca da...imi puteti spune episodul va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Buna. Sunt mare fan Naruto :X:X:X:X. Si stiu toate episoadele care le-am vazut pana acum. Si sunt deja la Shippuden. Dar Sasori nu apare cand e Naruto mic si dupa povestea aia de cand s-a luptat cu Sakura si amintirile alea, el nu mai apare deloc sad.
Desi apare si in Manga dar daca ai vazut episoadele e acelasi lucru.
Oricum urmareste Naruto in continuare :X Se merita!

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Buna. Sasori nu apare cand e Naruto mic, doar in "Naruto Shippuuden".

| Dante947 a răspuns:

Doar in Shippuuden apare... Si daca ai vazut ultimul episod, inseamna ca stii ca va mai aparea in continuare, dar controlat de Kabutowinking

| QueenBey a răspuns:

Da asa este, Saya! Se pare ca Kabuto a avut de lucru in ultima vreme, dupa ce a obtinut o parte din puterea lui Orochimaru, Kabuto i-a inviat pe Sasori, Hidan, Deidera, Itachi si Nagato, asa ca va fi ca naspa sa ii mai ucida inca o data cei din Konoha, cei drept un lucru, au aceleasi puterni ca si cand ar fi reali, dar acelea nu sunt corpurile lor sa stii! Deoarece de exemplu corpul lui Itachi este la Madara, intr-un fel fara ochi laughing deoarece Madara i-a transferat ochii lui Itachi lui Sasuke pentru al ''zdrobi'' pe Naruto, atunci eu sunt Shakira laughing mai departe vom trai si vom vedea :*

| codrin47 a răspuns (pentru QueenBey):

Mane, Kabuto i-a inviat pe sasori, Kakuzu, deidara, itachi si nagato; ca stii, hidan n-a murit, a fost ingropat sub pietre de catre shikamaru si e si nemuritor, dar cine se mai oboseste sa il scoata laughing