| yomiky123 a întrebat:

Funda si vot. Hey all, ce faceti?
Am o 'scurta' intrebare : mi.am descarcat Picasa 3 si nu prea stiu cum se foloseste adica vreau sa fac un filmulet pentru bio cu pasari si alte animale, dar nu stiu cum cine imi poate zice si vreau si sa scriu pe poze chestii... laughing) Sper ca intelegeti.
Vot tuturor

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Buna! http://www.youtube.com/watch?v=EbVEt4a9Vdg un tutorial aici! Fundita?

| yomiky123 explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Il stiam pe asta si nu.mi arata ce vreau eu sa fac... iti dau vot happy

| yomiky123 explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Aha mersi mult daca merge ai funda

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru yomiky123):

A mers?

| yomiky123 explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Da

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru yomiky123):

Deci funda?